Docházkový systém SYSDO

SYSDO je moderní docházkový systém fungující v cloudu. Základní funkcí SYSDA je kontrola a správa docházky, tvorba individuálních pracovních plánů a zpracování pracovní docházky ve vhodných formátech pro firemní účetnictví. Docházka je zaznamenávána pomocí biometrických terminálů, které kromě snímače otisků prstů disponují i dvojicí kamer s IR přísvitem pro rozpoznání obličeje. Samozřejmostí je také autentizace pomocí PIN kódu nebo přiložení čipu.

Dále SYSDO nabízí chytré virtuální terminály, které jsou bezplatné a elegantně řeší problém homeoffice, malých firemních poboček, docházky řidičů či docházky dělníků na stavbě. V současné době SYSDO využívají stovky firem a systém se plně přizpůsobí nárokům kterékoliv z nich. SYSDO si můžete vyzkoušet na dva měsíce zcela zdarma a bez závazků.

Více informací na sysdo.cz

Sledování produktivity a aktivit

Pokud ve vaší společnosti využíváte docházkový systém SYSDO spolu s tiketovacím systémem EDA, dostanete komplexní přehled o aktivitách a celkové produktivitě vašich zaměstnanců.

SYSDO má přehled o pracovních plánech jednotlivých zaměstnanců. Tedy o jejich pracovní době, přesčasech nebo naopak dovolené či jiné pracovní nepřítomnosti. Jednoduše řečeno, SYSDO přesně ví, kolik času zaměstnanec strávil v práci. EDA shromažďuje informace o jednotlivých projektech a úkolech, na kterých se ve firmě pracuje. Ke každému tiketu uživatelé zadávají i strávený čas, a to i průběžně, pokud se jedná o časově náročnější úkoly. EDA tedy přesně ví, kolik času bylo na jednotlivém úkolu stráveno a kdo jej na něm strávil.

SYSDO shromažďuje informace z tiketovacího systému a dává je dohromady s daty, které má samo k dispozici. Výsledkem je přehledné grafické zobrazení aktivit zaměstnanců. Na první pohled je z tohoto zobrazení vidět, který zaměstnanec není plně využitý, nebo naopak který je přetížený. Kromě kompaktního náhledu se lze prokliknout na detail vybraného dne a podrobně projít jednotlivé zapsané aktivity toho dne u vybraného zaměstnance.

Tento nástroj vám tak velmi efektivně pomůže zoptimalizovat procesy ve firmě, tím ušetří nejen čas, ale i peníze.